Rokovací systém CX 3200

CX 3200: zmes modernosti, ľahkého dizajnu s intuitívnou a jednoduchou montážou a širokým rozsahom možností usporiadania.

Riešenie použité v tomto systéme dovoľuje usporiadať rôzne typy konferenčných priestorov, od malých miestností pre pár ľudí, až po veľké konferencie alebo miestnosti pre videokonferencie. CX 3200 sa vyznačuje jedinečnou schopnosťou premenlivosti: zostavy môžu byť zmontované alebo demontované veľmi rýchlo. To je možné vďaka špeciálnej základni, ktorá môže byť inštalovaná bez použitia náradia a ktorá znižuje počet nôh pod stolom  vďaka spoločne využívanej nohe určenej  na spojenie dvoch stolových dosiek.

Toto riešenie ponúka veľmi rozsiahly systém prevedení, ktorý umožňuje usporiadanie rôznych konferenčných variácií, vrátane klasických pravouhlých, U - V - nastavenie, rovnako ako oválne, polo-oválne, kruhové a trojuholníkové nastavenia.  Systém ponúka taktiež všetky riešenia moderného  profesionálneho nábytkového systému: napájacie porty, diskrétne vedenie káblov a oddeľovacie panely. Prírodné dýhy a kvalitné lamináty, ktoré sú  k dispozícii v ponuke dodávajú konečnú eleganciu do konferenčnej miestnosti.